Zapraszam do współpracy

Aktualności
Najbliższsze imprezy masowe:  
   
Muza do pobrania: [Pełna Lista]  
   
Licznik odwiedzin  
Stronę odwiedziło 62115 osób.

 

 

   
 
O Firmie
Dj Godzilla - Daniel Bałyszak. z muzyką związany jestem od 15 lat, wykonując zawód prezentera muzycznego.
Wiem co zrobić, by nazwa DJ Godzilla kojarzyła się Państwu z doskonałą zabawą oraz perfekcyjnym przygotowaniem imprezy zarówno pod względem merytorycznym, jaki i technicznym.
Pierwszą imprezę - wesele, poprowadziłem w 1995 roku, zresztą na prośbę mojej znajomej. Było to dla mnie duże przeżycie zakończone sukcesem. Od tej pory zaczęła się moja kariera prezentera - wodzireja.

Do każdego wesela przygotowuje się indywidualnie, bo nie da się ukryć - każde wesele jest inne. A dobra zabawa, to odpowiednia oprawa muzyczna.
Po latach praktyki mogę Państwa zapewnić że postaram się zrealizować każde, nawet nietypowe pomysły na uaktrakcyjnienie tego jedynego dnia w Waszym życiu.

Poprzez profesjonalnie dobrany repertuar zadbam o Państwa dobre samopoczucie podczas każdego rodzaju zabawy. Gram wyłącznie sprawdzone, znane przeboje - co daje gwarancję, że usłyszysz to co lubisz i przy czym dobrze bawią się goście!
Jeśli wymaga tego sytuacja umiem i lubię improwizować, nie muszę mieć sztywno ustalonego repertuaru, muzyka może być dostosowywana na bieżąco do różnych gustów imprezowiczów oraz do ich wieku!

Dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym, oświetleniowym i DJ'skim (m.in. wzmacniacz, mikser, kolumny, mikrofon bezprzewodowy, oświetlenie, lasery, wytwornica dymu itp.).
Jestem w stanie nagłośnić każdą imprezę - sprzęt dobieram oczywiście w zależności od potrzeb, po dokładnej analizie typu imprezy, miejsca i akustyki.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.


 

Trwa wczytywanie muzyki...

 
 
 
Realizacja: